Apartamenty inwestycyjne – pewna lokata kapitału

Inwestycja w apartamenty w górach

Udogodnienia:

 • parking podziemny dostosowany do SUV-a z bagażnikiem (wysokość 2,3 m)
 • winda zapewniająca komunikację z garażu do apartamentu
 • dyskretny rozkład lokali
 • kontrolowany dostęp do obiektu

Architektura:

 • nowoczesna architektura ściśle związana z regionem
 • wysokiej jakości materiały wykończeniowe

Położenie:

 • dynamicznie rozwijająca się turystycznie miejscowość w górach Izerskich
 • widok na panoramę doliny i gór
 • 350 m do kolejki gondolowej
 • blisko tras pieszych, rowerowych i narciarskich
 • niedaleko bogatej infrastruktury turystycznej i wypoczynkowej po stronie czeskiej
 • kameralny charakter inwestycji

NIE PRZEGAP SZANSY

 

Dołącz do grona osób zarabiających na apartamentach. Tutaj każda złotówka przynosi zysk!

Korzyści:

 • Inwestując w apartament pod wynajem odzyskujesz VAT
 • Corocznie odpiszesz 2,5% amortyzacji od przychodu
 • Samorząd lokalny podaje, że średnioroczne obłożenie obiektów hotelowych w Świeradowie-Zdroju wynosi ok. 57%
 • Piękne, górskie widoki z południowych tarasów
 • Nie lubisz schodów? W Apartamentach Piano do apartamentu dostaniesz się windą!
Swieradow_DSC5075
Swieradow_DSC5075
Swieradow_DSC5066

Apartamenty inwestycyjne – pewna lokata kapitału

 

Najlepsza inwestycja w górach

Z pewnością zdarzyło Ci się to nie raz, gdy byłeś w górach. To westchnienie: „Ach, gdyby tak tutaj zamieszkać! Albo chociaż mieć swój własny kąt. Miejsce, w którym można spędzić wakacje!”

Wiele osób myśli o kupnie własnego apartamentu blisko narciarskich stoków i górskich tras. To nie tylko osoby chcące uciec od zgiełku miasta. To także ci, którzy są bardzo pragmatyczni.  Zamiast mieszkać u kogoś lub w hotelu wolą przyjechać do siebie! Pomyśl – dzięki temu możesz wyjechać w góry kiedy tylko chcesz.

 

Wakacje w górach

Teraz możesz spełnić swoje marzenie – oddajemy w Twoje ręce apartamentowiec w Górach Izerskich. Pomyśl, wakacje, ferie, Święta Bożego Narodzenia lub Sylwester, a Ty pakujesz swoją Rodzinę i wyjeżdżacie do swojego apartamentu w Świeradowie-Zdroju!

 

Zyskaj podwójnie!

Mądrzy ludzie nie tylko wydają pieniądze. Oni wydają je tak, by przynosiły zyski. Coraz popularniejszy model „second house” to nie tylko komfort mieszkania w kurorcie, ale także możliwość zarabiania pieniędzy.

Teraz możesz wynajmować swój apartament i zarabiać na nim. Sezon w górach trwa cały rok, więc na brak chętnych nie można narzekać. Jeśli nie masz czasu się tym zająć, operator w obsłudze ruchu turystycznego pomoże Ci wynajmować apartament oraz zadba o jego stan.

Nowe apartamenty w Świeradowie z widokiem na góry

Apartamenty Piano zostały zaprojektowane tak, aby każdy lokal pozwalał cieszyć się pięknem przyrody i krajobrazu. Z Twoich okien zobaczysz piękną dolinę. W dole rozpościera się malowniczy Świeradów-Zdrój. Dotrzesz tam w 15 minut spacerkiem. Jednak największą atrakcją są majestatyczne szczyty Stogu Izerskiego (1107 m.n.p.m) oraz Opaleńca (825 m.n.p.m). 350 metrów do stacji kolei gondolowej o długości 2172 m z trasą narciarską/downhillową o długości 2500 m to wymarzona lokalizacja dla wszystkich miłośników gór.

 

Radość dla całej Rodziny

To prawda, apartamenty kupuje się nie tylko dla widoków. Imponująca baza turystyczna Świeradowa-Zdroju zachwyci każdego. Uzdrowisko, czyste powietrze, szlaki górskie, rowerowe, kolej gondolowa i wyciągi orczykowe sprawią, że każda Rodzina będzie chciała tutaj często wracać o każdej porze roku. Jeśli to wszystko do nie przemawia, niech przemówią liczby i duży wybór wyciągów orczykowych o różnych długościach i nachyleniu stoku! To tutaj można nauczyć się jeździć na nartach i snowboardzie!

Kamieniec

długość 460 m

różnica poziomów – 90 m

Izery

długość 530 m

Bambino-Ski

długość 120 m

różnica poziomów – 14 m

Barbara

długość 150 m

różnica poziomów – 24 m

Magdalenka

długość 100 m

różnica poziomów – 15 m

Malinowy Dwór

długość 250 m

różnica poziomów – 25 m

  Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu (wycofania zgody) wobec ich przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale może być niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.
  Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami) oraz w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.)